1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е членот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 15 март 2012.

 1. corki

  corki Староседелец

  Зачленет на:
  21 декември 2013
  Мислења:
  542
  Допаѓања:
  449
  Незнам што ти е толκу смешно,ама фаκт е деκа дивата оρхидеја има многу теми отвоρено,сигуρно многу повеќе од тебе,индивидуално пρаво е да се побаρа член κој недостасува.незнам зошто се уфρлуваш κо пρле пρед магаρе,јас не побаρав од тебе ништо.Можеби се патосиρаш,и мислиш деκа си попаметен од неа па отчеκуваш неκој да те чита и недајбоже да те лајκува.човеκ се вρазумува уште од мали нозе,не на твоја возρаст,уште многу маκи мајκати κе види со тебе,и κе мооρа да те чува во нејзиниот атаρ,само поρади тоа што погρешно си се ρодил тоκму ти.Незнам твоето постоење на фоρумот од κаκво значње е,но мислам деκ туκа си поρади неκаκов вид психичκо ρастρојство,и сега психијатρија κρенала ρаце од тебе,и си дошол туκа да се лечиш.Немој да ме ρазбеρеш погρешно,но на погρешна адρеса си.Не лути се али на дивата оρхидеја тρеба вода да им носиш,и пρед да им ја дадеш тρеба да се поκлониш.Ја побаρав од пρоста пρичина што членκата умее да отваρа нови теми,тоа му е потρебно на фоρумот,не пρедρасуди пρема одρедени членови......аκо не ти одговаρаат нејзините теκстови,немоρаш да ја читаш,мене ми одговаρаат и затоа ја побаρав.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 2. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Нулата како бројка нема вредност но кога ке треба тебе да те опишеме со 0 тогаш има гоолема вредност !
   
  На corki му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Kade e Marick14?Me potsetuva na Altair(think)
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Тој сум. Сакаш да се пуштам од тој ник?
   
 5. Kuklaa95

  Kuklaa95 Нов член

  Зачленет на:
  9 јуни 2015
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  1
  xaxax ajdee pusti se , dal e toj istiot marick od femina :p
   
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  @Altaïr мислам знам кој си :) како не се сетив порано
  патем кај е дива орхидеја?
   
  На Kuklaa95 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Кој сум? :)
   
 8. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  maaarkoooooooo или како и да беше
   
 9. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  да бидам сигурна па ќе ти кажам :)
   
  На Kuklaa95 му/ѝ се допаѓа ова.
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099

Сподели: