1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е членот?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 15 март 2012.

 1. fantina

  fantina Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  162
  Се губам...Не сум се уклучила од август :banghead
   
 2. NEPOBEDLIV

  NEPOBEDLIV Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 март 2012
  Мислења:
  288
  Допаѓања:
  412
  Тука сум, се уклучувам еднаш годишно.
   
 3. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Aristokrat , 4FUN мммммм незнам појма још кој фали.
   
 4. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Ари је туј, мислу имаше мал проблем с`с рачинарот. Ваљда ќе гукне нешто до викенд. Фали ни`.
  Иначе читам погоре се испооткажале луѓе од форумов. Зашто бе?
   
 5. 4FUN

  4FUN Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  894
  Допаѓања:
  1,987
  тука сум само за тебе :sreken
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  А Trouble куде е? До пред некое време нема шансе да не уочиш кт е онлајн, а сг нигде гу нема.
   
  На Trouble му/ѝ се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  ичера беше онлјан брат, прати ву ја тракиче за душу ( ако постои уопште душа : ) hh

  Arkantos га нема нигде бе
   
  На Trouble и Hkakashi им се допаѓа ова.
 8. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Да ти е*у гада:)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  Mardy Bum? Фали тро квалитетни мислења по форумов.
   
 10. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Туј сам бре ама сам аут оф комјутер моментално така да за недела дена здравје купуем пуњач за лаптопа и има да те здиву туја од постове :rofl:*
   
  На Hkakashi и parvati им се допаѓа ова.

Сподели: