1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде е темата?/Има ли тема за...?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Selma, 24 март 2012.

 1. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  На Selma му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  Куде е бре онај тема за мислу на дн, ке ми избега мисла
   
 3. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
 4. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  е куде беше темата за онија што више не су меѓу нас, постирасмо слике тамо од познати личности што умреле
   
 5. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  Имаше една тема "односот татко-ќерка" .... (think) ????
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  На street_chic му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Имаше една тема нешто за очи и слики од наши очи, КАде е таа тема, најдов една слика па да ја ставам :)
   
 8. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Има ли тема куде што ке видиш што си у поднзак, тај такфа табела сс знаци и кој знак кд е роден што е у подзнак ?
  ја сам близнаци у подзнак, да видеше за комшу, чиста вага е он а у подзнак незнае што е, а асоцира ме на девицу и бш ме копка дали стфарно е девица у познак
  фала унапред : )
   
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  каде беше темата кој зошто е на форумот? (wasntme)
   
 10. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  На melpomena му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: