1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Каде бевте излезени последно?

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Marick14, 22 февруари 2012.

 1. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,015
  Во Мартини на чај со рум , покрај камин .
   
  На Saladin и Photographer им се допаѓа ова.
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Штала па во Станица 26
  Убав клуб е Станица ептен ми се допадна..
   
 3. Glorija

  Glorija Староседелец

  Зачленет на:
  11 ноември 2013
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  37
  Во 6 чешми на нес кафе :igra
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,203
  Допаѓања:
  2,278
  Бирократ фино место, симпатично веце :D
   
 5. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Ќелавата пејачка (забрането е за хипстери).Фино место,има интересен амбиент,не е како останатите локали.
   
  На Redhead и Saladin им се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Многу силно кафе праат... просто стомак да те заболи од смеење.

  Јас бев у золошка. Рекоа дека имало голем број на мали деца, па им се придружив :D
   
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Јас не идам во золошка од кога ја нема жирафата ОРКА:p
   
 8. Prashina

  Prashina Староседелец

  Зачленет на:
  28 јуни 2013
  Мислења:
  1,327
  Допаѓања:
  3,015
  Јас бев во Пелистер (бившо дал метфу) на топло ладно. ММММММММММММ
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  У перон седам на пифце и мезе, у комшилук на Електру : )
  Koмшилук,комшипраз,комшикромид : ))
   
 10. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Во Боними, добра забава имало таму :ninja
   

Сподели: