Интернет заработка

Stojne

Староседелец
29 јануари 2015
394
135
1,053
23
Пробав и ја да заработам на интернет,на мајакликс,но не успеа.Не можам да се најавам на системот и не ми стигна верификација за активирање на профилот.Не верувајте дека може да се заработи на интернет.
 
  • Like
Реакции: Prashina

martinristov

Нов член
23 јуни 2018
1
0
1
34
Здраво сакам да споделам сo вас страната што денеска ja пронајдов.
За помалку од 2саати заработив 150$ од кликање реклами.
Страната нема вируси и се што треба да направите е да се регистрирате
комплетно безплатно и безбедно.После регистрацијата со е-пошта, корисничко име и лозинка автоматски ќе бидете најавени на страната и ќе можете да заработувате пари. Откако ке кликнете на "START WATCHING PAYED ADS" ќе бидете префрнели на делот од страната каде што е потребно да ги внесе 4-те цифри во полето и кликнете "CONTINUE" или Enter на вашата тастатура. Вака заработувате 0.10$ или околу 5 денари за 1 секунда и ова можете да го правите неограничено.Парите на мојата сметка се стасани и доле има слика за доказ.Ако нешто не ви е јасно слободно пишете ЕМАИЛ одговарам на секоја порака. Link: http://erymoney.site/5637300293004/