1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
martinristov
Последна активност:
23 јуни 2018 во 14:59
Зачленет на:
23 јуни 2018
Мислења:
1
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
12 октомври 1985 (Возраст: 33)

Сподели:

martinristov

Нов член, Машки, 33

martinristov последен пат беше виден/а како:
23 јуни 2018