1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интернет заработка

Дискусија во форумот 'Наука и техника' започната од важна, 18 февруари 2012.

 1. Kixxy7

  Kixxy7 Нов член

  Зачленет на:
  22 мај 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
 2. uspesnarabota

  uspesnarabota Нов член

  Зачленет на:
  12 јуни 2017
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
 3. star77

  star77 Нов член

  Зачленет на:
  6 февруари 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Najsigurna i najrealna rabota koja se nudi na internet e Sfi marketing so vistinska isplata i rabota koja moze da se raboti dolgorocno.Toa e americka kompanija koja vi dava moznosti da zarabotuvate preku internet marketing,da zapocnete svoj biznis so prodazba na online proizvodi od koi zarabotuvate i da si bidete sam svoj sef kreirajki go svoeto vreme.Eve moznost da se registrirate i ja rabotite ovaa rabota za koja navistina ste plateni za srabotenoto.Poglednete go oglasot i registrirajte se: http://nikirabota.blogspot.mk/
   
 4. Интернет работа

  Зачленет на:
  23 јули 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Лесни пари!

  Дали би сакале дополнителен месечен приход? Имате 15 минути дневно слободно време? Ако вашиот одговор е ДА и на двете прашања тогаш можете да започнете со работа уште веднаш! Денес започнете ново поглавје во вашиот живот, поглавје без долгови, без финансиски проблеми, исполнето со позитивна енергија, среќа и мир! Заработувајте без да вложите ни денар. Работа за сите- невработени и вработени, млади и стари. Секој може да работи- не е потребно никакво искуство, не е потребно никакво познавање на странски јазик! Инструкции на македонски јазик. Лесна и едноставна работа, нема што да изгубите можете само да добиете!

  Направете чекор нанапред кон подобра иднина. Со нас тој чекор Ви е 100% сигурен.

  За започнување со работа одете на http://zarabotka-internet.weebly.com/ и пратете ги инструкциите!
   
 5. petrovska123

  petrovska123 Нов член

  Зачленет на:
  7 септември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Женски еве ви линк преку кој навистина се заработува, јас работам и задоволна сум од ова, потребно е упорност и многу трпение, никаде нема парии од одма, компанијава постои подолго време, и има луѓе што работат со години . Како и во секоја работа па и тука потребно е да си ја работиш работата. Исплатата е загарантирана. Имате и фб за да ме контактирате.
  http://idninacom.blogspot.mk/
   
 6. Kitty7

  Kitty7 Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0
  Здраво!

  Јас работам овде https://vktarget.ru/?ref=4190050
  Руски сајт е, се заработува од лајкови, следење луѓе на инстаграм и твитер, гледање видеа на јутјуб, коментари и слично.
  Се зачленуваш и треба да ги поврзеш фејсбук, твитер, инстаграм, јутјуб и има две руски социјални мрежи ВК и ОК (ако немате профил-креирате и додавате пријатели, ставате слики.. исто како фејсбук).
  Важно е да имате пријатели и луѓе кои ве следат, повеќе пријатели=повеќе задачи.

  Плаќањето е во RUB ( Руски рубљи)
  58 RUB = $1
  Има неколку опции за исплата, ама кај нас мислам дека e само Пејпал. Останатите се WebMoney, Yandex, Qiwi...
  Јас лично имам исплатено 14 пати досега, и сите се автоматски.
   
 7. aswang

  aswang Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Од сите интернет страници за „заработување“ на кои се зачленив продолжив да ја користам само една, Timebucks. Не е досадна како другите страници за заработување, и верувајте со малку потрошено време постигнувате резултати. Има Mining tab каде со самото тоа што ви е вклучен компјутерот заработувате неколку центи, секој ден има анкета, видеа на youtube, некои интересни слики и gif-ови, квизови, слики каде треба да забележите разлика и слично. Ќе потрошите 15тина минути а и не сте обврзани да се уклучувате секој ден. Исто така секоја недела воведуваат нешто ново. Не вложувате ништо, не треба ниту да внесете податоци од картичка или слично, значи ништо не губите. Со тоа што ќе се регистрирате на линкот, од старт добивате 1 долар бонус.
   
 8. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Како те исплатуваат!?
   
 9. aswang

  aswang Нов член

  Зачленет на:
  19 ноември 2017
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Имаш опција PayZa или PayPal
   
 10. BogdanStefanov

  BogdanStefanov Нов член

  Зачленет на:
  20 јануари 2018
  Мислења:
  1
  Допаѓања:
  0

Сподели: