1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни статуси

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Gabriela, 27 февруари 2012.

 1. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Некои моменти никогаш нема да ги доживеам повторно, и некои луѓе СЕКОГАШ ќе ми недостасуваат.....

  Truth is, everybody is going to hurt you; you just gotta find the ones worth suffering for." -Bob Marley
   
 2. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  Значи овде нема да издавате никакви лични информации.Само ставате слика(поубаво ќе е да ги избришете имињата) и се смееме сите заедно :)
   
 3. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
   
  На 4FUN и TheFrisb им се допаѓа ова.
 4. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Ја сретнав во една продавница, полека и тивко и пријдов...си реков морам да ја имам...толку ја посакував што се би сторил за неа...полека си ја пуштив раката кон неа и ја однесов дома...

  Таа беше најубавото Милка чоколадо што сум го јадел... :)
   
  На Alex M. му/ѝ се допаѓа ова.
 6. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  Никогаш нема да те заборавам.. само ти оди! :D
   
  На 84 sk_Y ^_- и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 7. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  Romantic films are known to ruin relationships as they give women unrealistic expectations about what to expect from men.

  Porn has the same effect on men.
   
  На 048 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. She

  She Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  301
  Допаѓања:
  568
  Јебени пасивизам. Најразвиен активизам у Македонија!
   
  На Реми и 048 им се допаѓа ова.
 9. Sugar

  Sugar Истакнат Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  501
  Допаѓања:
  1,110
  If I have a time machine , I'll go back in time and give your parents a condom :D
   
 10. street_chic

  street_chic Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,433
  Допаѓања:
  3,678
  - Американецот работи ако го платат добро, ако не, ништо.
  - Македонецот работи, ако го платат, добро, ако не, ништо.
   

Сподели: