1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Интересни статуси

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Gabriela, 27 февруари 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  drustvo.png

  :D
   
  На machorot vo chizmi, Avona Vi, Sugar и уште 1 член му се допаѓа ова.
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Што ќе посееш тоа ќе жнееш
   

Сподели: