Интересни маици

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
21161_10152280767310122_245789323_n.jpg

$(KGrHqNHJCkFCbQvSgBRBQnyZC4oZw~~60_3.JPG

Ауууууууу, многу сакам ваква! :(
Иначе тие шо пратат Ф1 ќе знаат ваљда шо е финтата. :biggrin
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
Eве една што си ја испринтав:


Еве некои што ги планирам во иднина :)

 
  • Like
Реакции: parvati

red dragon

Староседелец
27 март 2013
140
129
643
31
Обожавам маици со разни интересни дезени имам повеке од 20 треба да сликам некои и да ги видите :)