1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Известувања за концерти/забави

Дискусија во форумот 'Излегување и ноќен живот' започната од Selma, 6 март 2012.

 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Цената на картите за One Republic се знае или слабо? :)
   
 2. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  ‎Концерт на Културно Уметнички Работници + Филм + Нов албум.jpg

  Концерт на Културно Уметнички Работници
  + Премиера на филмот "Денот да е радосен"
  + Промоција на нов албум

  Филмот ќе биде прикажан во Кино Фросина со почеток во 21.00 (Карти во ограничен број, по цена од 100 денари на касата во МКЦ. Препорака до сите што сакаат да го гледаат филмот, да си купат карти на време).

  Концертот ќе почне во 22.30 во Денсинг салата на МКЦ.
  Влезот за концертот е бесплатен.

  Наскоро линк за free download на новиот албум.

  За време на концертот во МКЦ, албумот ќе може да се набави на ЦД, а ќе има и маици од Работниците.
   
  На Aristokrat му/ѝ се допаѓа ова.
 3. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Од АП фб профил:


  НА ONE REPUBLIC ВО СКОПЈЕ ЗА 990 ДЕНАРИ – 15 ЕВРА !

  Почитувани,

  Поради огромниот интерес, Авалон Продукција во договор со менаџментот на групата реши влезниците за концертот на One Republic да бидат пуштени во продажба од понеделник – 24ти Ноември во 9:00 часот наутро, по следниве цени:

  ПАРТЕР – 990,оо денари;
  ФАН ПИТ – 1500,оо денари;
  ВИП ГАЛЕРИЈА – 1500,оо денари;

  Делува неверојатно фактот дека во Европа ќе може да се гледа моментално најактуелниот светски бенд за 15 евра ама ... важно одиме понатаму ... Иако до концертот има доста време, капацитетот е ограничен (особено ФАН ПИТ и ВИП ГАЛЕРИЈА) па Ви советуваме да си ја набавите Вашата влезница на време.

  Ваша,
  Авалон Продукција
   
  На BlackTulip и Altaïr им се допаѓа ова.
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  1000 денари? Бадијала. :)
   
 5. Alexander

  Alexander Староседелец

  Зачленет на:
  10 март 2012
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  5
  ПАРТЕР – 990,оо денари;
  ФАН ПИТ – 1500,оо денари;
  ВИП ГАЛЕРИЈА – 1500,оо денари
   
 6. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Фала што ни кажа. :)
   
 7. Aristokrat

  Aristokrat Староседелец

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  2,655
  Допаѓања:
  3,335
  Таксират ќе има во недела,ако има некој информации за цената на картите нека пише,сакам да одам.
  [​IMG]
   
 8. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Колку е карта за Цеца? Ми се оди на тој спектакуларен концерт за да ја гледам Цеца во нозете.
   
 9. -•Lil Lamb•-

  -•Lil Lamb•- Баниран

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  48
  Многу манијачки насочен си...:gladen
   
 10. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Ајде утре во Прилеп ќе пее Бора, да носам некоја гостинка? :p
   

Сподели: