1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Избор за најубаво милениче

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Caci, 23 февруари 2012.

 1. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Гласање има со "ми се допаѓа" и онаа милениче што ќе има најмногу ќе биде победник, ајде утре ќе го избереме, помина доста време :biggrin онаа милениче со најмногу лајкови ќе биде прогласено утре за победник ;)
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  ок...ко така...и јас да објавам фотче .) само прво да си го заштитам фотчето..... :)
  [​IMG]
   
  На TheQueen, True_Blood, LadyInPink и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Везилка

  Везилка Активен Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  220
  Фигаро мој е победник(happy)

   
 4. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Чест ми е за победник да го прогласам мачорот на Везилка :) Честитки и до тебе Везилке :biggrin
   
  На Везилка му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  дечки по што имаме нови членови, мислам дека е редно време да ја отвориме повторно оваа тема, кој има свое милениче нека стави слика, а ние по пат на гласање кое ќе се одвива со "ми се допаѓа" ќе го избереме најубавото :D ајде повелете (inlove)
   
 6. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Кoј ќе се пријaвувa дa ми биде кoнкуренцијa вo избoрoт зa нaјубaвo милениче? :rolleyes:
   
 7. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  :wavespin
   
 8. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  Ај еден натпревар да напрајме бе луѓе.
  Ова е Нора.
  [​IMG]
   
  На escape и Big Berta им се допаѓа ова.

Сподели: