Избор за најубаво милениче

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Гласање има со "ми се допаѓа" и онаа милениче што ќе има најмногу ќе биде победник, ајде утре ќе го избереме, помина доста време :biggrin онаа милениче со најмногу лајкови ќе биде прогласено утре за победник ;)
 

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Чест ми е за победник да го прогласам мачорот на Везилка :) Честитки и до тебе Везилке :biggrin
 
  • Like
Реакции: Везилка

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
дечки по што имаме нови членови, мислам дека е редно време да ја отвориме повторно оваа тема, кој има свое милениче нека стави слика, а ние по пат на гласање кое ќе се одвива со "ми се допаѓа" ќе го избереме најубавото :D ајде повелете (inlove)
 

Хоуп*

Proton
Член на администрација
4 април 2013
2,414
4,232
753
Кoј ќе се пријaвувa дa ми биде кoнкуренцијa вo избoрoт зa нaјубaвo милениче? :rolleyes: