Избор за најубаво милениче

Caci

Истакнат Член
15 февруари 2012
872
1,103
393
27
Струмица
Ајде да избереме најубаво милениче.. ставајте слики од вашите миленичиња, и кажете нешто повеќе за него :) миленичето со најмногу " ми се допаѓа " ќе биде победникОва е моето куче се вика Лејди ( женско е ) си го најдов кај еден човек и му го земав, тој не сакаше да ми го даде, но го убедив :) го сакам премногу, како што гледате не е расно, но тоа не ми е битно... знае да пее, кога му свирам, срцка е тоа на дода (happy) многу е немирно, сака да лудува, да трча, да скока, да си игра ;)
 
  • Like
Реакции: TheQueen, Dea and parvati

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Ајде да избереме најубаво милениче.. ставајте слики од вашите миленичиња, и кажете нешто повеќе за него :) миленичето со најмногу " ми се допаѓа " ќе биде победникОва е моето куче се вика Лејди ( женско е ) си го најдов кај еден човек и му го земав, тој не сакаше да ми го даде, но го убедив :) го сакам премногу, како што гледате не е расно, но тоа не ми е битно... знае да пее, кога му свирам, срцка е тоа на дода (happy) многу е немирно, сака да лудува, да трча, да скока, да си игра ;)
Бидејќи те ни не знаеш како да ја прикачиш еве јас..
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
кученце на цацита ли е ? најјако е, лајк невиден,лајк нечуен, ен д винер исссс.....диссс
 
  • Like
Реакции: Caci

LadyInPink

Истакнат Член
14 февруари 2012
1,239
1,758
113
Малку таму, малку овде...
Вака дечки, ќе предложам нешто и се надевам ќе прифатите: не знам кој е модератор овде, ама тој што е ќе го замолам да ги среди офф топиците (сликите на животни од интернет и разговорите) за да имаме прегледност. Нека се остават мислењата со кучето на Цаци, папагалот на Парвати и мачката на Везилка и ова последново мое. И насловот на темата нека се смени во Избор за најубаво милениче.
И толку.
Еве сме!
DSCN0643.JPG
 

Minnie

Активен Член
18 февруари 2012
125
127
43
Somewhere over the rainbow
Ова е мојата Леа, ја добив како подарок за мојот роденден, таа е палаво кученце ,не стои мирно на едно место, нејзин најдобар другар е мојот мачор, а нејзино хоби е да ги разнесува нашите чевли низ целиот двор.:giggle Тука на сликата е сликана како помала, неможев да најдам слика каде што е поголема.