1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Избор за најубаво милениче

Дискусија во форумот 'Домашни миленици' започната од Caci, 23 февруари 2012.

 1. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Ајде да избереме најубаво милениче.. ставајте слики од вашите миленичиња, и кажете нешто повеќе за него :) миленичето со најмногу " ми се допаѓа " ќе биде победник

  [​IMG]

  Ова е моето куче се вика Лејди ( женско е ) си го најдов кај еден човек и му го земав, тој не сакаше да ми го даде, но го убедив :) го сакам премногу, како што гледате не е расно, но тоа не ми е битно... знае да пее, кога му свирам, срцка е тоа на дода (happy) многу е немирно, сака да лудува, да трча, да скока, да си игра ;)
   
  На TheQueen, Dea и parvati им се допаѓа ова.
 2. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Image7436.jpg
   
  На TheQueen, Mila Kunis, КрисТина К. и уште 7 други им се допаѓа ова.
 3. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  Бидејќи те ни не знаеш како да ја прикачиш еве јас..
   
  На TheFrisb, Aaliyah, 048 и уште 7 други им се допаѓа ова.
 4. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  кученце на цацита ли е ? најјако е, лајк невиден,лајк нечуен, ен д винер исссс.....диссс
   
  На Caci му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Мое е да :)) нека се собираат сега лајкови, и после ќе видиме кој ќее е победникот ;)
   
  На Hip.Hop_MKD и parvati им се допаѓа ова.
 6. Везилка

  Везилка Активен Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  220
  Еве го мојот убавец.
  [​IMG]

  [​IMG]
  (inlove)
   
  На 048, Lara, LadyInPink и уште 8 други им се допаѓа ова.
 7. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Вака дечки, ќе предложам нешто и се надевам ќе прифатите: не знам кој е модератор овде, ама тој што е ќе го замолам да ги среди офф топиците (сликите на животни од интернет и разговорите) за да имаме прегледност. Нека се остават мислењата со кучето на Цаци, папагалот на Парвати и мачката на Везилка и ова последново мое. И насловот на темата нека се смени во Избор за најубаво милениче.
  И толку.
  Еве сме!
  DSCN0643.JPG
   
  На TheQueen, Mila Kunis, Nightmare_f и уште 11 други им се допаѓа ова.
 8. Lara

  Lara Нов член

  Зачленет на:
  29 февруари 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  26
  еве ја ЛАРА :wub

  iuiu.jpg
   
  На TheQueen, melpomena, Mila Kunis и уште 9 други им се допаѓа ова.
 9. emzzy

  emzzy Староседелец

  Зачленет на:
  25 февруари 2012
  Мислења:
  1,374
  Допаѓања:
  1,871
  [​IMG]
  [​IMG]
  154630_1243718349394_1722421804_450211_105088_n.jpg

  Ете ја и мојата Астра :))
   
  На TheQueen, melpomena, Aaliyah и уште 4 други им се допаѓа ова.
 10. Minnie

  Minnie Активен Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  125
  Допаѓања:
  127
  Ова е мојата Леа, ја добив како подарок за мојот роденден, таа е палаво кученце ,не стои мирно на едно место, нејзин најдобар другар е мојот мачор, а нејзино хоби е да ги разнесува нашите чевли низ целиот двор.:giggle Тука на сликата е сликана како помала, неможев да најдам слика каде што е поголема.

  [​IMG]
   
  На Aaliyah, True_Blood, 048 и уште 3 други им се допаѓа ова.

Сподели: