Зошто машките се опседнати со женските гради?

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,269
9,111
1,683
Ефектот постигнат 0:)
@Frank ти ко автор не ни кажа дали и зошто си опседнат.
И што подразбирате под опседнатост? Гледање, одмерување, споредување со други...пипкање? :zelen
Темата ја чкрапнав на брзина, бидејќи требаше да одам на работа.
Јас како и секое (не)нормално машко сум опседнат. Ненормално е тоа како сфаќаат девојките на таа опсесија.
Ел, машките од мали се опседнати. Пример ти е доењето.
Друго, па и девојките сакаат да ги подоткријат (не сите). Нормално е да ти паднат во очи, но не и да зјапаш во нив ко теле во шарена врата. Не е пристојно.

Sent from my ST21i using Tapatalk
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra

corki

Староседелец
21 декември 2013
542
449
1,073
Јас мислам дека тоа не е опседнатост,туку едноставно,кога ги гледаш,ти паѓа убаво на душичката и сакаш одма да се твои.еее неможе така секојпат :D .Некој вика дека задникот повеке му се свиѓа,јас би кажал,зависно од тоа чив задник во моментов глаедаш.значи за мене важи и задник и гради,на убавата жена која ти лежи на душа,да неможеш да и се изнагледаш и на гради и задник. поззз ;)
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Ја обожаам цицки близначки.Зшто ако не су скроз исти, тој ти е ситуација у коју си на техаце и стављаш прокулин само у едно око
Стискање и галење обавезно,за лижање да не праимо лиз.. муабет.На голо или преко прслуче,боди,зимска јакна,кошуљица карирана, цитрон си е цитрон, лимон си е лимон(кисело). Мускулеста маса да е пуна и не мноо пудинкасто настроена, да е малце полутфрдичка, да се знае дека она диза пакет брилијант у магацин,шие хаљине на машину, праи склекови и вежба нешто а у фитнес. Значи сам мускул е битан детаљ, да би бија Попај женско он би бија една голема цицка. Брадавична зона или таргет мета нешто као гладно бебе тражи цуцлу, апе ми се и на гладно и на пренаедено,па може и малце езиче да заудари некој валцер у епицентар и наоколо.Тој нипл'че розефко стфара пасију,завист,емоцију, екстазу(како беше оној на крстозборку занес/восхит/екстаза) : ) Добра навигација су за у доги стајл. Ја обожаам цицку, добру цицку обожава и друга женска особа.
Има ли добри цицки на форумоф? Где си @Невољо цицку тфоју ти љубим опасну

@Solstice лајк дис, цицкар едишн
 

Yvette

Истакнат Член
26 јануари 2014
144
276
73
Ама како така опседнати? Абе програмирани сте да зјапате :p Ми се случило многу пати и јас да се зазјапам у добро деколте (до тој степен кај што ме примети девојчето), ама тоа е. Некои мажи знаат така да се зазјапаат па најчесто и знаат да си добијат една по глава од девојките нивни. Имаше таква случка пред некоја година, лето беше. Со другарка ми се возевме во автобус, а она така надарена, па еден дечко дури си направи фотографија од нејзиното деколте. Да не му избледе меморијата де :D
 

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,710
13,878
973
Еве ти и виц
У афтобус се вози некоја добра цура сс јаки цициња,зрачиф,искочиле, напупиле се бе : ) И едн дечко се зазјапаја у њима
Она га видела и нервозно му викнала "Што зјапаш бе ти... сакаш ли да ти залепу едну?!"
И овј ву вика ...."Залепи ми ги и двете ако сакаш!!!" : )
 

Podem

Староседелец
15 февруари 2012
363
356
1,063
300.000.000 BC
Не е опседнатост,туку дел за обожување од женското дело.За некој е задникот поим за добра жена,за некои целото тело,половина,нозе..ко во касапница кој што си милува тоа си бара:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Y1K991 and Yvette

monika88

Истакнат Член
1 април 2013
453
645
193
32
Неготино
божееее темава а и коментариве се смешки :D извинете за офтопикот ама морав да коментирам(happy)
 

Аркантос

Romanticist
23 август 2012
2,352
3,848
1,153
Ако речам дека сум опседнат со женски гради ќе излажам, а ако кажам дека не сум пак ќе излажам.
Јас сум опседнат од убавината на цело женско тели: долго убаво ноџе, газе такво м м м, цициња цврсти јадри.
Кој не сака бе да ужива во совршенството на овој свет? Па ќор не сум тоа што е пред мене да не го гледам, а бога ми не сум ни луд.
Сепак, не ми се допаѓаат мажи што од гледање во тие детали од женското тело забораваат дека соговорникот (ако не ти е девојка со која можеш да се опуштиш на моменти) се гледа во очи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Yvette, Prashina and Violet