1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Законот на привлекување

Дискусија во форумот 'Здравје и состојба на духот' започната од Radoznala1, 19 ноември 2017.

 1. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Како знаеш дека има и филм и книга а незнаеш за што се работи или знаеш но го негираш тоа
   
 2. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Од тебе и од други прочитав дека има ама ако има филм и книга немора да значи дека е закон
   
 3. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Добро душо таман е и ти си право
   
 4. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
  @incule зошто не одвоиш саат време да го погледнеш филмот, види за што се работи. Првпат читам низ интернет просториве некој толку да се противи за законов, а не знае ни 1% за него. Си слушнала за работа на себе?... I don't think so. Ова е тоа. Па после дојди тука со твои аргументи и ставови, ако воопшто ги имаш.
  :nerd :nerd :nerd
   
  На Makedonec и Radoznala1 им се допаѓа ова.
 5. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Спремни ли сте за ваков компромис :)
   
 6. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Не се противам само ја и тоа не е закон за привлекување туку работа на себе или тие што имаат ниска самодоверба,да знаеа сите ќе имаше многу коментари
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  Сонце цело време се коментира како луѓето во кој спаѓаш и ти не се запознати а би требало . За 5 години сите ќе зборуваат за ова а и ти .
   
 8. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
  Инчуле е тип на човек што не сака да учи нови работи, го прифаќа како валидно тоа што ја научиле во школо, се' друго е лага.
  Не вреди да се спамира темава.
  [​IMG](flower)
   
  На MoonFairy и Radoznala1 им се допаѓа ова.
 9. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
 10. Radoznala1

  Radoznala1 Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 ноември 2017
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  28
  овде имате добро објаснување како мислите прават материја :)
   

Сподели: