Законот на привлекување

FemmeFatale

Истакнат Член
5 октомври 2017
32
48
118
@incule зошто не одвоиш саат време да го погледнеш филмот, види за што се работи. Првпат читам низ интернет просториве некој толку да се противи за законов, а не знае ни 1% за него. Си слушнала за работа на себе?... I don't think so. Ова е тоа. Па после дојди тука со твои аргументи и ставови, ако воопшто ги имаш.
:nerd :nerd :nerd
 
  • Like
Реакции: Makedonec and Radoznala1

incule

Староседелец
5 јануари 2015
739
127
1,053
26
@incule зошто не одвоиш саат време да го погледнеш филмот, види за што се работи. Првпат читам низ интернет просториве некој толку да се противи за законов, а не знае ни 1% за него. Си слушнала за работа на себе?... I don't think so. Ова е тоа. Па после дојди тука со твои аргументи и ставови, ако воопшто ги имаш.
:nerd :nerd :nerd
Не се противам само ја и тоа не е закон за привлекување туку работа на себе или тие што имаат ниска самодоверба,да знаеа сите ќе имаше многу коментари
 
  • Like
Реакции: pozdrav eden topol

Radoznala1

Полноправен Член
12 ноември 2017
64
28
18
23
Не се противам само ја и тоа не е закон за привлекување туку работа на себе или тие што имаат ниска самодоверба,да знаеа сите ќе имаше многу коментари
Сонце цело време се коментира како луѓето во кој спаѓаш и ти не се запознати а би требало . За 5 години сите ќе зборуваат за ова а и ти .
 

FemmeFatale

Истакнат Член
5 октомври 2017
32
48
118
Инчуле е тип на човек што не сака да учи нови работи, го прифаќа како валидно тоа што ја научиле во школо, се' друго е лага.
Не вреди да се спамира темава.
(flower)
 
  • Like
Реакции: MoonFairy and Radoznala1