Заборавени другари

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
Имав другар се викаше Стефан и замина да учи средно во Струга и од тогаш немам ни видено ни чуено за него.. Бевме многу добри другари.
 
  • Like
Реакции: MATEJA

коста

Истакнат Член
21 мај 2013
145
61
328
32
Јас еднашка си го заборавив другарот во кафанче :rofl:rofl ама славевме па оправдано е а имам другар Томе што се пресели во Германија пред многу години и сега ми текна на него ама сигурно и тој ме има заборавено хех :giggle