1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Заборавени другари

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Selma, 4 март 2012.

 1. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Имав другар се викаше Стефан и замина да учи средно во Струга и од тогаш немам ни видено ни чуено за него.. Бевме многу добри другари.
   
  На MATEJA му/ѝ се допаѓа ова.
 2. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  Јас еднашка си го заборавив другарот во кафанче :rofl:rofl ама славевме па оправдано е а имам другар Томе што се пресели во Германија пред многу години и сега ми текна на него ама сигурно и тој ме има заборавено хех :giggle
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да имам заборавени,ги барам,некои сум ги нашла
   

Сподели: