1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Живот без факултет

Дискусија во форумот 'Социологија' започната од Marick14, 13 јули 2012.

 1. BioTrpe

  BioTrpe Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 октомври 2015
  Мислења:
  252
  Допаѓања:
  173
  Трајко, не ти требаат никакви плус пари за издржување фамилија, всушност тоа е многу лесно и ефтино. Секако доколу сакаш full опремена куќа, со коли, телевизори, компјутери, облека во сире шифоњери итн. ке ти требаат повеќе пари.
   
  На malo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: