Женски бодибилдери | Црнобело Форум

Женски бодибилдери

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,755
7,286
1,153
Big Sur
Ноуп, ноуп, ноуп.
Поштувам женски што вежбаат и си имаат набилдано мускулна маса и тоа многу, ама во граници на нормала и без да се мачкани со најевтиното моторно масло. Океј, знам така повеќе иде до истакнување на мускулите и што не, ама грдичко ми е и не можам против тоа. Општо екстремниве билдери ми се језиви за гледање. Ко бронзени статуи со порцелан заби се.
Female_muscle_18_by_BigDane_400x400.jpg
Не знам како да се осеќам во врска со сликава, ниту пак да проценам дали фотошоп има играно улога пошто на сите претежно лицата им се побели од телото.
Ама ако нив ги прави среќни, шта чеш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Outrider

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,223
5,743
1,683
Disco
Ноуп, ноуп, ноуп.
Поштувам женски што вежбаат и си имаат набилдано мускулна маса и тоа многу, ама во граници на нормала и без да се мачкани со најевтиното моторно масло. Океј, знам така повеќе иде до истакнување на мускулите и што не, ама грдичко ми е и не можам против тоа. Општо екстремниве билдери ми се језиви за гледање. Ко бронзени статуи со порцелан заби се.
Отвори ја прикачената датотека 34661
Не знам како да се осеќам во врска со сликава, ниту пак да проценам дали фотошоп има играно улога пошто на сите претежно лицата им се побели од телото.
Ама ако нив ги прави среќни, шта чеш.

Делува како цела кожа да и е одрана и мускулите, вените артериите и ткивата се гледаат како оние школски кукли кога се гледаат мускулни влакна, внатрешни органи, едно ми е нејасно како се гледаат пред огледало :unsure
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Electra