Женски бодибилдери | Црнобело Форум

Женски бодибилдери

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
:rofl Од што ми се одвратни, и смешни ми се :D Кога видов сликите се згазив од смеење. Сметам дека спортов никако не е за жените, зашто не им прилега. (нели понежен пол биле :rofl)
 

Sugar

Истакнат Член
19 февруари 2012
502
1,110
393
Ни "Ж" од женственост !
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: parvati and The Tramp

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Одвратни се.


Вака може ама како тие погоре-јок!!!
вака да...јас сакам цврсто женско тело, малку да има дефинирани стомачни ама како оние погоре, нема шанси ,, гнасно ми е...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Sugar, parvati and emzzy