Есенски тренд

i_wanna_fly

Староседелец
25 јули 2012
649
848
1,093
дид ит бај мајселф...иначе ја би носела нешто со вакви бои, фармерчиња, туники, некоја кошула, чизми...и тоа...
P1130434.JPG
 
  • Like
Реакции: JaMi, Gemini and parvati

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
Календарски веќе и пристигна, но како по се излгеда во нашава држава, веќе постои само Лето и Зима, е сега јас сум во дилема што да облеачам оваа есен т.е. што е во мода, ако имате некои идеи како за машки така и за женски па постирајте по некоја слика, и секако предлози за од каде да се купува, ако знаете каде ги има, по колку пари, а и секако нас многу не интересира каде има попусти :):)