Есенски тренд

Barbika77

Нов член
31 октомври 2012
17
8
3
http://ww

Eсента ми е најомилено време за мода...А вака иначе сакам така опуштен стил ама сепак да биде тренди. А и уште да ослабев некое килце не ќе беше лошо :D