1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Еминем

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Avona Vi, 23 февруари 2012.

 1. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Порано го мразев многу. Секој втор имаше маичка Еминем. Кога ги направи последниве два албуми го засакав. :D Песните топ му се на тие албуми.
   
  На Avona Vi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Kiki-kiki

  Kiki-kiki Нов член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  26
  Допаѓања:
  6
  EMINEM го обожавам, најдобар е :)
   
  На foREVer му/ѝ се допаѓа ова.
 3. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
   
  На Kiki-kiki и Hkakashi им се допаѓа ова.
 4. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
   
  На Kiki-kiki, Avona Vi и Hkakashi им се допаѓа ова.
 5. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  tumblr_mc1u3ccwI21qkd7cbo1_500.gif
   
  На Hkakashi и Gemini им се допаѓа ова.
 6. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Добар MC,добар изведувач,језда мене и не ми прави кејф толку,освен тоа имам чувство дека веќе премногу е исфорсиран. Не дека не вреди,туку има многу други MC-ја што исто така го заслужиле тоа внимание. Последните 2 албума не ми се сфиѓаат затоа што почна да го губи она саркастичното и циничното што го имаше во него до некој степен. А и колаборациите со шкљ артисти не ветуваат дека ќе се врати на она што беше.
   
 7. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259

  The best :)
   
  На Avona Vi и Hkakashi им се допаѓа ова.
 8. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Новото спотче.

   
 9. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  180
  Допаѓања:
  98
  Eminem mi e omilen raper . Site pesni mu gi sakam . Edno vreme duri i bev opsednata mislam , po cel den na slusalki samo Eminem vrtese :giggle posebno Not Afraid , Love the way i Toy soldiers gi sakam
   

Сподели: