Елена Ристеска

Blondie

Староседелец
19 февруари 2012
612
1,085
1,093
Има убави песни ама навистина не ја бива за пеење во живо,како да ја држи некој за врат:)
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,050
6,674
1,153
Big Sur
Рака на срце, убава е. Си има нежни, убави црти. Знае да се негува, среди и се’.
И тоа е се’ што ми се допаѓа кај неа.
Сум имала прилика неколку пати во живо да ја видам. Ниска е прилично, нема некое понашање, се лигави многу, а глас да викне јако нема ни за лек искрено. Не дека не знае да пее, ама еве на пример Пилева или Арнаудова би ја растуриле секој момент.
Повеќе се ориентира кон booty shaking при што го губи гласот, ама барем истовремено се прикрива оти никој во тие моменти не и’ обрнува внимание на вокалните способности. :D
Сепак каква-таква, наша си е. Барем смирена е и не се бламира со скандали ко северниве и источниве соседи.
 
  • Like
Реакции: parvati and Roxelana

Wind

Полноправен Член
30 јуни 2012
18
39
13
Најубавото македонско девојче :rolleyes:
 
  • Like
Реакции: Scars

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,375
7,071
1,183
Мене ми е просечна и во изглед и во пеење, некој спомна дека не се бламира како некои други и тоа ми се допаѓа.
Од неа би издвоила неколку песни и тоа

 
  • Like
Реакции: Scars