1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Елена Ристеска

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Scars, 4 јули 2012.

 1. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Е овај ми се сфиѓа трака, одвај гу најде на јутуб, незнам како се викаше затој : )
   
  На Trajche, melpomena, Gemini и уште 3 други им се допаѓа ова.
 2. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Има убави песни.:)
  Многу ми се допаѓа изведбава. ;)
   
  На Gemini и Scars им се допаѓа ова.
 3. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Blondie

  Blondie Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  612
  Допаѓања:
  1,085
  Има убави песни ама навистина не ја бива за пеење во живо,како да ја држи некој за врат:)
   
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,047
  Допаѓања:
  6,657
  Рака на срце, убава е. Си има нежни, убави црти. Знае да се негува, среди и се’.
  И тоа е се’ што ми се допаѓа кај неа.
  Сум имала прилика неколку пати во живо да ја видам. Ниска е прилично, нема некое понашање, се лигави многу, а глас да викне јако нема ни за лек искрено. Не дека не знае да пее, ама еве на пример Пилева или Арнаудова би ја растуриле секој момент.
  Повеќе се ориентира кон booty shaking при што го губи гласот, ама барем истовремено се прикрива оти никој во тие моменти не и’ обрнува внимание на вокалните способности. :D
  Сепак каква-таква, наша си е. Барем смирена е и не се бламира со скандали ко северниве и источниве соседи.
   
  На parvati и Roxelana им се допаѓа ова.
 6. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,541
 7. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218


   
  На melpomena и Scars им се допаѓа ова.
 9. Wind

  Wind Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јуни 2012
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  39
  Најубавото македонско девојче :rolleyes:
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Мене ми е просечна и во изглед и во пеење, некој спомна дека не се бламира како некои други и тоа ми се допаѓа.
  Од неа би издвоила неколку песни и тоа
   
  На Scars му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: