Елена Ристеска | Црнобело Форум

Елена Ристеска

Anakin

Истакнат Член
23 август 2012
869
977
203
Mногу е убава и многу убо пее ама е многу глупава....незнам оти така ...многу пати ја имам сретнато и многу ми е глупава...муабет нема....
ама да се разбереме не е толку глупава како'' Нонето''.

Forgive my bad language
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,276
9,119
1,683
Незнам човече, ама додека слушав МК музика, таа ми беше најубава од пејачките. Сите после евровизија се зезнаа, ама таа не.
Па и добро пее.:nerd