1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Елена Ристеска

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Scars, 4 јули 2012.

 1. Ljupkas

  Ljupkas Староседелец

  Зачленет на:
  2 септември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
 2. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Mногу е убава и многу убо пее ама е многу глупава....незнам оти така ...многу пати ја имам сретнато и многу ми е глупава...муабет нема....
  ама да се разбереме не е толку глупава како'' Нонето''.

  Forgive my bad language
   
 3. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Нит сум ја видела нит чула како пее.
   
 4. Ljupkas

  Ljupkas Староседелец

  Зачленет на:
  2 септември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  daaaaaa ee jas nema da se otkazem od nejzninata muzika i nikogas koj saka neka ne ja saka:mstickle
   
 5. Lena

  Lena Poétesse

  Зачленет на:
  12 октомври 2012
  Мислења:
  4,151
  Допаѓања:
  7,677
  Никој не рече да се откажеш ти од нејзината музика,
  прашањето беше:
  "Што има врска убавината со интелигентноста"?
   
 6. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Незнам човече, ама додека слушав МК музика, таа ми беше најубава од пејачките. Сите после евровизија се зезнаа, ама таа не.
  Па и добро пее.:nerd
   
 7. Ljupkas

  Ljupkas Староседелец

  Зачленет на:
  2 септември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  ama imam razgovor na fb :)
   
 8. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  абе и јас иам разговор на фб, ама неам женска ебаго, ама која е поврзаноста со Елена?
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Ljupkas

  Ljupkas Староседелец

  Зачленет на:
  2 септември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  mmmm...aj na koja strana imas razgovor
   
 10. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  :patos (facepalm)
   

Сподели: