1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Елена Ристеска

Дискусија во форумот 'Изведувачи' започната од Scars, 4 јули 2012.

 1. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  е добро де, не се фрустрирај одма, ти ако ја сакаш сакај си ја, не велиме да се откажеш , слушај си ја, иди по концерти и слично.
   
 2. Ljupkas

  Ljupkas Староседелец

  Зачленет на:
  2 септември 2012
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  preuboo sii pee ii tockaa :)

  preubava makedonkaa <3
   
  #32 Ljupkas, 20 октомври 2014
  Последна промена од модератор: 20 октомври 2014
 3. Matt Berninger

  Matt Berninger Гостин

  Срамота и греота е да се вбројува нејзиното име во категоријата македонски пејачки. Ја попрво би ја сместил во вид на македонска краставица.
   
 4. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  286
  Допаѓања:
  93
  А можевмеее, повеќе да имаме сега
  Но среќата ко сон ни бега
  Како восок солзи течат, нека течат, нека течат
   

Сподели: