1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Wind
Последна активност:
27 февруари 2013 во 21:45
Зачленет на:
30 јуни 2012
Мислења:
18
Допаѓања:
39
Поени од трофеи:
13

Следачи 3

Пол:
Машки

Сподели:

Wind

Полноправен Член, Машки

Wind последен пат беше виден/а како:
27 февруари 2013