Евровизија

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,785
801
1,133
Skopje
Тој Васил нека оди нека се обеси и он,а и тие ЕКСПЕРТИТЕ од МТВ
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Гледа некој уште ова чудо или?
Само нашата песна ја слушнав (а не ја ни памтам мелодијата веќе) и онаа на Украина, која искрено ми се допадна пошто не е типична евровизиска песна.
Пејачката иста Тринити од Матрикс. :zelen
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

Outrider

A Witty Cat
Член на администрација
23 мај 2013
5,132
5,665
1,683
Disco
Evro vizija e masonska rabota sade pederi i lezbeki i zeni so bradi blud i nemoral i razvrat sirat samo grev imje vo umot so barame mie tamu si imame zlato pevaci i pevacici primer Cane Nikoloski praf bimbilj moze voda da mu nosat ovie prolupanive arno vikase onoj miroljub ides pod mac bato pod maaaaaaaac.
 
  • Haha
Реакции: Electra

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,616
7,198
1,153
Big Sur
Штета, глупостиве што настанаа направија да ми е малце шубе што не пратев.
Може светот иде напред, ама уште се држиме до она дека рокери и металци се смрдљовци и наркомани. Значи се одржува балансот.
Реално, песнава ми се допаѓа повеќе од 90% евровизиски тралалајки што ги имам слушнато од порано (а дури и религиозно ги купував ЦД-ата ко дете). :zelen
Мене најшокантно ми е што членовиве имаат по 22-3 години. Ме сецка дека се помали од мене, а јас уште се гледам ко таква. :frantic
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@