Евровизија

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,785
801
1,133
Skopje
Тој Васил нека оди нека се обеси и он,а и тие ЕКСПЕРТИТЕ од МТВ
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,565
7,174
1,153
Big Sur
Гледа некој уште ова чудо или?
Само нашата песна ја слушнав (а не ја ни памтам мелодијата веќе) и онаа на Украина, која искрено ми се допадна пошто не е типична евровизиска песна.
Пејачката иста Тринити од Матрикс. :zelen