До девојките од форумов...

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
31
иииииии, таа беше првата што ми пиша во ПП дека е заинтересирана за мене, бидејќи се пофалив колку сум добар.. Арно што не и одговорив ништо, имала дечко ќе ме напраеше мелено месо. :S
Немам дечко, така бев приселена да пишам ради таму шо знам чиј коментар. Испровоцирана бев. Јас си помислив дека не ми ја виде пораката, но сега, сега многу ме натажи.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: cakar_ulav

belabelina

Истакнат Член
6 ноември 2014
94
25
318
36
Oхрид
Не сум знаела насловот како да пишам,но нема врска. Сакав да прашам, дали има некоја девојка овде што е над 20, а немала дечко?
Знам дека можеби ќе помислите дека тролам, но не. Јас имам 22 години, уште малце ќе полнам 23 и никогаш не сум имала дечко, но симпатија имав.
Сакам да знам,дали има уште некоја девојка што никогаш немала дечко и ако има,кога пример планира да го фати? :) Мене другарките никогаш сериозно не ме сфаќале, ме мислат за малоумна и ретардирана, но не сум, сериозно. Се плашам да имам дечко.
Денешниве од 15години се сексуално активни ,а за дечко ме чудиш ти си немала ,
 

-•Lil Lamb•-

Баниран
27 февруари 2012
74
48
318
31
Денешниве од 15години се сексуално активни ,а за дечко ме чудиш ти си немала ,
И јас си се чудам на самата себеси. :) Покрај толку удварачи останав сама и никој повеќе не ми се удвара. Покрај толку дечковци околу мене, дечко да немам, станав депресивна и никаква. Никогаш не сум поверувала дека ќе стигнам до овој степен.
 

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,224
1,747
253
И јас си се чудам на самата себеси. :) Покрај толку удварачи останав сама и никој повеќе не ми се удвара. Покрај толку дечковци околу мене, дечко да немам, станав депресивна и никаква. Никогаш не сум поверувала дека ќе стигнам до овој степен.
Никад није касно да се љуби страсно......имаш време ехееееееееееееееее;)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

I love you

Полноправен Член
12 јануари 2015
29
17
8
25
Значи јас не ги оправдувам моите деругарки на 12 години дечковци значи аман аман.... : Mad:: Mad:
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

malo

Староседелец
Најфотограф
13 септември 2012
1,280
2,068
1,133
Незнам која е целта на темава, најверојатно сакаш набрзина да привлечеш големо влијание. Прво пишуваш за бившиот, па дека не си имала дечко, па дека многу ти се удварале, па дека си дебела... друг пат кога ке измислуваш некој лик за по форуми внеси повеке креативност и фантазија и внимавај нештата да се поклопуваат, да не бидат контрадикторни.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
@-•Lil Lamb•- еве со мене на пример ако немаш ништо против :) , и се извинувам што ви упагам како машко ;) ????
Ама се мислам дека поголем дел од вас девојкиве тука сте само многу јаки за разлика од СРЕДБА ?? !! ;)

@MissChievous даваш ти така шанса ама ако ти докаже другата страна дека нема да бидеш разочарана (ако си женско мислам ) :) ;) ????????
 
Последна промена од модератор:

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
ugjhbmb-gif.104374
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: MATEJA