Добро утро/Добар ден/Добра ноќ

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,031
2,642
1,143
26
Битола
добра ноќ на сите јас одам во хоризонтала да сонувам еднорози и пепреутки ... ( лажам ке сонувам голи женцки ...:gjavol )
 
  • Like
Реакции: parvati

parvati

Сангвиник
14 февруари 2012
6,697
13,878
973
добро јутроооо !!! : ) кој рано рани очи патлиџани,муда кроасани лолл
 
  • Like
Реакции: street_chic

iskra

Староседелец
21 октомври 2011
204
300
1,063
Добро утро :kafe Кој рано рани...цел ден е ненаспан :)
 
  • Like
Реакции: JaMi