1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Добро утро/Добар ден/Добра ноќ

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од lady_blue, 14 март 2012.

 1. Sesil

  Sesil Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  298
  Допаѓања:
  230
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  Добро утрооо :)

  [​IMG]
   
 3. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Добро утро ;)
   
 4. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300
  Добро утро :kafe, ете и јас сега ја видов темава :)
   
 5. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  добро утро:):kafe
   
 6. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  добро утро, убав ден :)
  [​IMG]
   
  На ipopovski и iskra им се допаѓа ова.
 7. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300
  Добро утро :kafe пријатно кафенце!
   
  На lady_blue му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  добро утро...
   
  На iskra и lady_blue им се допаѓа ова.
 9. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Добро утро на сите од мене ;) [​IMG]
   
  На iskra и lady_blue им се допаѓа ова.
 10. bubili

  bubili Активен Член

  Зачленет на:
  29 февруари 2012
  Мислења:
  92
  Допаѓања:
  137
  D.Utro bebe.jpg :kafe:pusi
   
  На iskra и lady_blue им се допаѓа ова.

Сподели: