1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Добро утро/Добар ден/Добра ноќ

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од lady_blue, 14 март 2012.

 1. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  добро Ви утро :sleep
  [​IMG]
   
  На kizzo, Slavejce, LMFAO и уште 8 други им се допаѓа ова.
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Добро утро на ситееееееее :kafe
   
  На bubili и Bibi@ им се допаѓа ова.
 3. iskra

  iskra Староседелец

  Зачленет на:
  21 октомври 2011
  Мислења:
  204
  Допаѓања:
  300
  Добро утро директоре :)
   
  На 84 sk_Y ^_-, LadyInPink и Sugar им се допаѓа ова.
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  добро утроооо
  bed-cat-morning-wake-up-woman-Favim.com-160697_large.jpg
   
  На HAZARDER, kizzo и street_chic им се допаѓа ова.
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  добра нојч народе
   
  На bubili и Sugar им се допаѓа ова.
 6. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Добра ноќ и имајте слатки соништа. :)
   
 7. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  се скапав чудење кога сум ја почнала темава :biggrin
  ај, добра Ви ноќ, бидете умни :nerd
   
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,993
  Допаѓања:
  9,621
  Good night to all me lads who just read this note of mine.
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mila Kunis

  Mila Kunis Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,279
  Допаѓања:
  3,528
  [​IMG]
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 10. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Добра ноќ :cao
   

Сподели: