1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Добро утро/Добар ден/Добра ноќ

Дискусија во форумот 'Форумски игри' започната од lady_blue, 14 март 2012.

 1. Avona Vi

  Avona Vi Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  630
  1-kafe-pozadina-za-vashiot-desktop-65-www.kafepauza.mk_.jpg нека е добро ! :)
   
  На iskra, street_chic и JaMi им се допаѓа ова.
 2. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Добро утро форумџии и форумџики :kafe
  [​IMG]
   
  На parvati и JaMi им се допаѓа ова.
 3. LadyInPink

  LadyInPink Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  1,239
  Допаѓања:
  1,758
  Јас одам да се подружам со книгите, а вам ви посакувам добра ноќ...
  [​IMG]
   
 4. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  Добра ноќ
   
 5. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Добра ноќ! Убаво да спиете :sleep
  [​IMG]
   
  На smeker му/ѝ се допаѓа ова.
 6. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  [​IMG]
   
  На iskra му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Ај добро утро, сега се спремам и нашколо ќе одам. Само утре сакам да немам часови. :)
   
  На iskra му/ѝ се допаѓа ова.
 8. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
  Добро утро на сите :)
  Имајте убав ден .

  223401_214258998592567_200760503275750_898352_1993027_n.jpg
   
  На iskra му/ѝ се допаѓа ова.
 9. cakar_ulav

  cakar_ulav Староседелец

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  1,566
  Допаѓања:
  1,926
  ај добро утро на сите :)
  се извинувам шо ме немаше цела недела...
  сепак пак сум тука :)
   
  На Caci и melpomena им се допаѓа ова.
 10. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  recipe_cl_espresso_330x300.jpg
  добро утро
   

Сподели: