Детски соби

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
Boys-room-furniture-5.jpg

Boys-room-furniture-1.jpg

Beautiful-Kids-Room-Designs-3.jpg

playful-kid-room-design-590x441.jpg

img911d95f6f2f6b29c89d837a9c9bf5db4.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bibi@

Trouble

Староседелец
6 март 2012
1,516
2,611
1,123
Јас немам детска соба ама кога ќе ја имам ова ќе ми стои на врата, а може и на parvati да му го позајмам ако сака ;)
no-smoking-in-this-area-unless-its-good-shit.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Snow and parvati

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
Многу сакам соби во понеутрални бои и што ќе може да бидат подолго време преправани и користени, а не на 7-8 години да почне „Мамо, тато, јас сум голем/а за ова, сакам нова соба“... као, ќути, имам јакна постара од тебе и твојата соба. :zelen
Идеално, нешто вака.
1645047199724.png1645047353193.png1645047419260.png1645047630900.png