Денес ме насмеа...

The_countess

Истакнат Член
10 јуни 2012
441
547
193
25


Полнење од чешма, т.е џеилбрејк.. Што не ќе измислат бе..


И еден оглас, гратис:rofl

glanc nov iphone 5 orginal qwerty i laserska tastatura 8 megapixel camera wifi ios 5.0.5 4g internet youtube skype yahoo msn facebook twiter i mnogu drugi raboti telefonot e extra za cenata telefonot ne e kineski i ne e kopija go prodavam oti imam zemeno iphone 4s iphone 5-kava e premnogu skap za mene moze i zamena za zamena 180evra http://www.reklama5.mk/Details.aspx?ad=451224
 

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,541
2,555
1,133
- Дали редовно имате секст?
- Ами...лани за малку, а оваа година поретко :rofl:rofl:rofl
 
  • Like
Реакции: TIGERWOMAN31SK