1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Денес ме насмеа...

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од Proton, 12 февруари 2012.

 1. monika88

  monika88 Истакнат Член

  Зачленет на:
  1 април 2013
  Мислења:
  454
  Допаѓања:
  645
  аиииииииии хахаххахахах кизо браво
  На предавање, на студенти по медицина, професорот им објаснува:
  - Во составот на човечката сперма, најголем процент земаат шеќерите.
  На тоа, една зачудена студентка крева рака да постави прашање:
  - Извинете професоре...но, ако спермата во најголем процент е составена од шеќери...зошто тогаш нема сладок вкус?!?!
  Професорот, мртов ладен, одговара:
  - Тоа е затоа што, колешке...рецепторите за слатко се наоѓаат на врвот на јазикот....не длабоко во грлото! XD
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  нелиииииииии :rofl :patos :patos
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 4. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  па уште си го гледа :frantic:patos
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  :patos
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  [​IMG]
   
  На JaMi, Hkakashi, Хоуп* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 7. kizzo

  kizzo Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2013
  Мислења:
  827
  Допаѓања:
  1,328
  vmro-zgrada1.jpg
  xaxaxaxaxaxaxaxaxaxa
   
  На Hkakashi му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Хоуп*

  Хоуп* Proton
  Член на администрација

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  2,414
  Допаѓања:
  4,232
  Дали можете да работите нешто што другите неможат?
  -Да, секако. Само јас можам да си го читам мојот ракопис! :D
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.
 9. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
   
  На kizzo и Hkakashi им се допаѓа ова.
 10. Дејмон

  Дејмон Староседелец

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  455
  Допаѓања:
  650
  [​IMG]
   
  На kizzo му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: