1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали некој игра Conquer Online

Дискусија во форумот 'Игри' започната од bacdac, 29 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ова треба во игри, преместете.
   
 2. bacdac

  bacdac Полноправен Член

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  19
  Ајде одма во игри да се однеси темава :skip
   
 3. Kiko*

  Kiko* Нов член

  Зачленет на:
  13 април 2012
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  9
  Јас играм.. не редовно.. на повеќе сервери :)
  едит: се откажав повеќе пати ама зараза е стварно :D
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Apocalypse

  Apocalypse Нов член

  Зачленет на:
  24 август 2012
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  0
  Уште играм :igra
   

Сподели: