1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Apocalypse
Последна активност:
8 мај 2013 во 23:10
Зачленет на:
24 август 2012
Мислења:
9
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1
Пол:
Машки
Роденден:
17 август 1996 (Возраст: 23)
Локација:
Kavadarci

Сподели:

Apocalypse

Нов член, Машки, 23, од Kavadarci

Apocalypse последен пат беше виден/а како:
8 мај 2013