1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали и вие...?

Дискусија во форумот 'Хумор' започната од КрисТина К., 21 март 2012.

 1. ^^^ivana^^^

  ^^^ivana^^^ Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 декември 2012
  Мислења:
  45
  Допаѓања:
  30
  - Дали и вие, кога сте во ВЦ од досада ги читате етикетите на шампоните и останатите тоалетни средства, и тоа прво на македонски па после на другите јазици?ДА
  - Дали и вие, со мобилниот го осветлувате патот до креветот кога навечер одите на спиење и го гасите светлото?ДА
  - Дали и вие, го облизнувате капачето од јогуртот?НЕ
  - Дали и вас ве чешало челото од капата?ДА
  - Дали и вие, кога бевте деца, носевте леб од продавница до дома, и тоа пола изеден?ДА
  - Дали и вие одржувате соло концерт под туш?ДА
  - Дали и вие купувавте смоки со играчки само заради играчката иако знаевте дека смоките внатре се гадни?ДА:D :rofl:giggle ]:)
   
 2. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  - Дали и вие, кога сте во ВЦ од досада ги читате етикетите на шампоните и останатите тоалетни средства, и тоа прво на македонски па после на другите јазици? - ДА
  - Дали и вие, со мобилниот го осветлувате патот до креветот кога навечер одите на спиење и го гасите светлото? - Да
  - Дали и вие, го облизнувате капачето од јогуртот? - Да
  - Дали и вас ве чешало челото од капата? - Не
  - Дали и вие, кога бевте деца, носевте леб од продавница до дома, и тоа пола изеден? - Само крајчето
  - Дали и вие одржувате соло концерт под туш? - Не
  - Дали и вие купувавте смоки со играчки само заради играчката иако знаевте дека смоките внатре се гадни? - Не
   
 3. 84 sk_Y ^_-

  84 sk_Y ^_- Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2012
  Мислења:
  594
  Допаѓања:
  825
 4. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Дали и вие пеете додека се бањате??
   
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Не. Јас размислувам :zelen(star).
   
 6. FemmeFatale

  FemmeFatale Истакнат Член

  Зачленет на:
  5 октомври 2017
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  48
  И јас исто! :frantic Едни од ретките сме ние. :igra
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  970
  Се случувало цел час да си седам во купатило и да мислам на се и сешто, од зошто баш диносаурусите биле први до зошто не сакам да се лакирам со црвен лак. :zelen(star)
   
  На FemmeFatale му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: