1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Дали би влегле во врска само за секс?

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Scars, 19 февруари 2012.

 1. Ballet is my life

  Ballet is my life Истакнат Член

  Зачленет на:
  9 јуни 2018
  Мислења:
  296
  Допаѓања:
  102
 2. Ивона

  Ивона Староседелец

  Зачленет на:
  9 јули 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0
  Сум била, три месеци само секс без никаква врска.
   
 3. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  како падна договорот за ова?
  јас никогаш несум налетал на некоја шо ке сака секс без обврска


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
 4. Ивона

  Ивона Староседелец

  Зачленет на:
  9 јули 2012
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  0

  Едноставно не сакав да се впуштам во никаква врска и обврска хаха, подобро ми е така.
   
 5. 123456789deset

  123456789deset Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 јули 2018
  Мислења:
  96
  Допаѓања:
  35
  значи си беше отворена од старт, браво


  Sent from my iPhone using Tapatalk
   
  На Ивона му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,758
  Допаѓања:
  781
  Da normalno,i da ne se lazeme deka samo se preferira seks vo vrska koga si ili vo brak,site skroz imale i imaat seks bez obvrska,epten treba da mislis deka ke poveruva nekoj vo toa SEKS BEZ OBVRSKA NE,ako nekoj so nekoj se privlekuva zosto seksot da e precka tuka,naprotiv
   
  На Хептаграм XI му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Neverna Mala

  Neverna Mala Староседелец

  Зачленет на:
  21 ноември 2013
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  78
  Во врска заради секс не, но би имала секс без да бидам со некој во врска. Сексот е една работа а врска сосема нешто друго, ма да за да успее врската треба сексот да е квалитетен.
  Значи добар секс без врска може но врска без добар секс никако. Исто така Секс без врска да, врска заради секс не.
   
  На Prashina му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: