Грин Деj (Green Day)

The High Commander

Староседелец
2 мај 2012
206
131
1,043
123
Ги немам преслушано сите нивни песни. Ги имам слушано Dookie и American Idiot албумите и овој вториов мнооогу ми се свиѓа. Ептен!
 

84 sk_Y ^_-

Староседелец
21 ноември 2012
595
825
1,093
Супер тема, сега ми привлече внимание откако почнав да слушам слични жанрови, иначе добри се не би издвојувал сега омилена песна, сите им се добри.