The High Commander
Реакции
131

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

 • Ами тоа онака го реков, да доловам ситуација дека карактерот не се важи ако магнетите се на видно поле, не дека имам којзнае какво високо мислење за себе и мојот „непроценливо интересен“ карактер. :D
  The High Commander
  The High Commander
  Абе види мора да се одигра правилно. Магнетите ти се мамка. Кога ќе го фатиш на мамка, онда удираш со карактерот и тоа е тоа - твој е.
  Electra
  Electra
  Ах, сега ја сфаќам сцената од Диктаторот каде цурата директива удира со карактерот скриен во магнетите. :D
  Mary jane poison? Кај ти текна. Е одличен пример за девојка со црна долга коса. Beside Amy Lee. :D
  The High Commander
  The High Commander
  Ееее сум ја запамтил. Имаше порано албум ставено на Кајгана, ептен беше убава.
  А Amy Lee... не ми текнува која беше таа бе :)
  Saladin
  Saladin
  evanescence цурата? Иначе сеуште има еден албум таму чинам дека и некоја слика има ама во оние најдолу што се покажуваат
  The High Commander
  The High Commander
  Прати линк во пп
  Добре дојде..
  • Ми се допаѓа
  Реакции: The High Commander
  The High Commander
  The High Commander
  Добре ве најдов :)
  Марија
  Марија
  гледма низ темиве почнал да пишува, папогледнувам од кога е член.... тоа далечниот ни мај да било : )) и така скокнувам до профил странава да видам кој што како и така наоѓам едно добро дојде од мелпоменка и еве ме се приклучувам кон добродојдето :DDDDDD
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…