1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
The High Commander
Зачленет на:
2 мај 2012
Мислења:
206
Допаѓања:
131
Поени од трофеи:
1,043
Пол:
Машки
Роденден:
1 април 1901 (Возраст: 118)

Сподели:

The High Commander

Староседелец, Машки, 118

Ја ратујем сам. 13 декември 2013

  1. The High Commander
   The High Commander
   Ја ратујем сам.
  2. The High Commander
   The High Commander
   Lately I've been losing sleep, thinking about the things we could be....
  3. The High Commander
  4. Electra
   Electra
   Ами тоа онака го реков, да доловам ситуација дека карактерот не се важи ако магнетите се на видно поле, не дека имам којзнае какво високо мислење за себе и мојот „непроценливо интересен“ карактер. :D
   1. The High Commander
    The High Commander
    Абе види мора да се одигра правилно. Магнетите ти се мамка. Кога ќе го фатиш на мамка, онда удираш со карактерот и тоа е тоа - твој е.
    13 август 2013
   2. Electra
    Electra
    Ах, сега ја сфаќам сцената од Диктаторот каде цурата директива удира со карактерот скриен во магнетите. :D
    13 август 2013
  5. Saladin
   Saladin
   Mary jane poison? Кај ти текна. Е одличен пример за девојка со црна долга коса. Beside Amy Lee. :D
   1. The High Commander
    The High Commander
    Ееее сум ја запамтил. Имаше порано албум ставено на Кајгана, ептен беше убава.
    А Amy Lee... не ми текнува која беше таа бе :)
    6 април 2013
   2. Saladin
    Saladin
    evanescence цурата? Иначе сеуште има еден албум таму чинам дека и некоја слика има ама во оние најдолу што се покажуваат
    6 април 2013
   3. The High Commander
    The High Commander
    Прати линк во пп
    6 април 2013
  6. melpomena
   melpomena
   Добре дојде..
   1. На The High Commander му/ѝ се допаѓа ова.
   2. The High Commander
    The High Commander
    Добре ве најдов :)
    2 мај 2012
   3. Марија
    Марија
    гледма низ темиве почнал да пишува, папогледнувам од кога е член.... тоа далечниот ни мај да било : )) и така скокнувам до профил странава да видам кој што како и така наоѓам едно добро дојде од мелпоменка и еве ме се приклучувам кон добродојдето :DDDDDD
    26 јануари 2013
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Машки
  Роденден:
  1 април 1901 (Возраст: 118)