The High Commander
Реакции
131

Пораки на профилот Најнови активности Теми и мислења За мене

  • Ами тоа онака го реков, да доловам ситуација дека карактерот не се важи ако магнетите се на видно поле, не дека имам којзнае какво високо мислење за себе и мојот „непроценливо интересен“ карактер. :D
    The High Commander
    The High Commander
    Абе види мора да се одигра правилно. Магнетите ти се мамка. Кога ќе го фатиш на мамка, онда удираш со карактерот и тоа е тоа - твој е.
    Electra
    Electra
    Ах, сега ја сфаќам сцената од Диктаторот каде цурата директива удира со карактерот скриен во магнетите. :D
    Mary jane poison? Кај ти текна. Е одличен пример за девојка со црна долга коса. Beside Amy Lee. :D
    The High Commander
    The High Commander
    Ееее сум ја запамтил. Имаше порано албум ставено на Кајгана, ептен беше убава.
    А Amy Lee... не ми текнува која беше таа бе :)
    Saladin
    Saladin
    evanescence цурата? Иначе сеуште има еден албум таму чинам дека и некоја слика има ама во оние најдолу што се покажуваат
    The High Commander
    The High Commander
    Прати линк во пп
    Добре дојде..
    • Ми се допаѓа
    Реакции: The High Commander
    The High Commander
    The High Commander
    Добре ве најдов :)
    Марија
    Марија
    гледма низ темиве почнал да пишува, папогледнувам од кога е член.... тоа далечниот ни мај да било : )) и така скокнувам до профил странава да видам кој што како и така наоѓам едно добро дојде од мелпоменка и еве ме се приклучувам кон добродојдето :DDDDDD
  • Вчитување…
  • Вчитување…
  • Вчитување…