Графити

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,448
3,794
1,153
25
Битола
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Tantara and Lena

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,566
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината
оти одамна ме немало во темава.....па овие неколку шо ми ги фати око
малку се....ама да оставиме и за друг пат :zelen

оваа посебно ме задржа....
ме потсеќа на една личност....многу мила личност :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Црвена and Lena