1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Го сакам мојот град затоа што...

Дискусија во форумот 'Градови' започната од Aleksis, 27 јули 2013.

 1. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  Бидејќи имам два града ги сакам оти не би можела во некој друг град освен тие да живеам, убави и посебни секој со својата приказна, сончеви и дождливи , бурни и досадни, со луѓе и со не луѓе.....ама наши се и само тие се мојата дома .))
   
 2. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  Го сакам Прилеп заради две точки нов ред
  • Кај си да те е*ам? - Каде си од кога те немам видено.
  • Ебаго? - Навистина?
  • ...
   
 3. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Затоа што е најубав,затоа што во него ми е најубаво
   

Сподели: