1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Гласање за сајт на годината

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од ipopovski, 20 ноември 2012.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Јас најмногу гласав за факултети, грид, идивиди. Скоро во секоја категорија ги имаше нив. Знам во некоја категорија дадов поени и на Црнобело :D
   
  На Lady* и ipopovski им се допаѓа ова.
 2. The_Mayor

  The_Mayor Фраер од пелени

  Зачленет на:
  18 март 2012
  Мислења:
  2,838
  Допаѓања:
  6,527
  +10;)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 3. TheFrisb

  TheFrisb Староседелец

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  161
  И од мене 10 поени за ЦрноБело :)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Mystique

  Mystique Староседелец

  Зачленет на:
  18 јуни 2012
  Мислења:
  753
  Допаѓања:
  1,411
  Done! ;)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Electra

  Electra Неонка
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  2,048
  Допаѓања:
  6,666
  Гласано шефе.
  Ај со среќа. (y)
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,625
  А кој е во ДИК?
  Да си знам да не има превртени кутии... :mstickle
   
 7. Bum-Bum

  Bum-Bum Истакнат Член

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  1,125
  Допаѓања:
  1,844
  Гласано....10 поени :))
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Гласано, и ако има награда некоја за нашиот сајт ipopovski нормално, да организираш забава :wavespin(party):ninja
   
  На Mila Kunis, parvati, Bum-Bum и уште 1 член му се допаѓа ова.
 9. Hkakashi

  Hkakashi Староседелец

  Зачленет на:
  13 јуни 2012
  Мислења:
  1,543
  Допаѓања:
  1,697
  гласано другар.
   
 10. Aaliyah

  Aaliyah Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  887
  Допаѓања:
  1,090
  Гласанооо :cool:
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: