1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Гласање за онлајн-чат на форумот

Дискусија во форумот 'За форумот' започната од JaMi, 30 март 2017.

?

Дали сакате онлајн чат?

 1. Да

  65.7%
 2. Не

  34.3%
 1. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Донеси ги тие 5000 да гласаат па тогаш ќе ти држи муабетов. Вака од тие што гласале, 16 се мнозинство.

  Форумски удар спремаме.
   
 2. ipopovski

  ipopovski Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  30 септември 2011
  Мислења:
  1,739
  Допаѓања:
  2,349
  Неважечки е изборот поради слаба излезност :D
   

Сподели: