Гласање за онлајн-чат на форумот

Дали сакате онлајн чат?


  • Вкупно гласале
    35

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,785
801
1,133
Skopje
Па ако се постави чет нема потреба да се модерира,не би имало никаква приватност,а исто и јас мислам дека дооволна е темата чет,а и опцијата пп со тоа што форумов нема да се претвори во фејсбук.
Како и да е сепак одлучува мнозинството и ние тоа ќе го почитуваме :cool:
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,673
1,683
Han Wavel
Па ајде тогаш стајте чет, или нема да го почитувате мнозинството?

Ќе напраиме форумски удар, ќе ја земеме власта.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Prashina and Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Мислиш boost на манијачишта кои ќе сакаат да фатат некоја.
Чет си имаш во живо, и знаеш кој е и што е.
Изгледа треба да ставиме ,,секси" чат, има да го напуниме форумов со напатени фаци:DD
 

Pink Panther

Староседелец
9 февруари 2015
1,785
801
1,133
Skopje
Вака е најдобро да нема чет и темава мислам дека треба да оди под клуч @JaMi
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Кај ве нема на форум, на чет да не ве има ? Не треба чет си има пораки и доволни си се (star).