1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Гејмери - најдобриот момент од видео игрите

Дискусија во форумот 'Игри' започната од turop, 5 септември 2012.

 1. Мирче_мкД

  Мирче_мкД Истакнат Член

  Зачленет на:
  25 јуни 2012
  Мислења:
  173
  Допаѓања:
  121
  Па бидејќи од многуте игри во последните 5-6 години пукам само Дота, ќејф ми прават некои тешки и невозможни килови, пример кога со минерот правам комбо и кинам по 3-4 ( 5 никогаш не ми успеало) херои, кога играм со Инвокер и тој таман да си дојде во база на малку енергија го кинам со Sun Strike и така слични некои ситуации, играчите на оваа игра ке ме разберат :) . Да го ебеш гејмерскиот живот а.. хаха :D
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 2. близнак

  близнак Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  306
  Исто и јас... Се збираме играчи и прајме Ел Класико хеахеа... Фејслес Воид нормално е да бест... Ми праеше филм ко ќе му скокнев во 5 души со прва, па улти, па уби еден по избор или 2ца, и одлетај пак со прва.. Цар бе цар (muscle)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Тапа сте каков TerrorBlade :p Најубавото чувство кога ги тепаш сите момци против тебе што се јачаат со strength ili agility херои а ти со intellegence си ги тепаш :cool:
   
  На $3Я3|\||)&p&†Y му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  [​IMG]
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  Toj! Многу го сакам , па кога ќе си направиш scepter одвај чекам енергијата на противникот да дојде на помалку од половина :rolleyes: Сите на интелегенција ми се најаки:cool:
   
 6. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  да .. но ако играш на пример 2 вс 2 .. и двајцата да сте на Int .. ќе требаат 50 - 60 мин да се заврши играта :)
   
 7. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809
  2v2 или 1v1? Сеедно, многу е тоа... Можеш да завршиш и во првите 20 мин :cool:
   
 8. близнак

  близнак Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2012
  Мислења:
  169
  Допаѓања:
  306
  абе какви интелегенции... агилити се вистинските килери.. еден БКБ и чао тути
   
 9. niche123

  niche123 Истакнат Член

  Зачленет на:
  7 март 2013
  Мислења:
  32
  Допаѓања:
  6
  Најдобро на cs кога ќе направиш MONSTER KILL! :patos
   

Сподели: