1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
niche123
Последна активност:
9 март 2014 во 08:01
Зачленет на:
7 март 2013
Мислења:
32
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
108
Пол:
Машки
Професија:
Мини-Информатор

Сподели:

niche123

Истакнат Член, Машки

niche123 последен пат беше виден/а како:
9 март 2014