Гел за туширање или обичен сапун за тело?

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Avon-Senses-Citrus-Zing-Shower-Gel-500ml.jpg l_186544.jpg Моментално овие два, зелениот ми е поубав гел за туширање од кремастиов
 

Swatkata

Староседелец
26 јуни 2014
49
16
1,008
Зависи.
Еден период користев гел за туширање,но периодов користам едно Dove сапунче,многу убаво мириса.
 

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Немам пробано сапун што страшно не ми ја исушил кожата. Колку и да пишува дека хидрира, не бива.
Преферирам крем-купки највеќе, па гел.